Eksiz Oluk Yağmur Olukları

SABRİOĞULLARI EKSİZ OLUK SİSTEMLERİ

 Eksiz Oluk SABRİOĞULLARI EKSİZ OLUK SİSTEMLERİ

Eksiz Oluk uygulaması

Eksiz oluk sistemleri ile çatılarınızda ki yağmur iniş sistemlerinin uzun ömürlü ve şık görünmesi sağlanmaktadır. İmalatı ve montajı pratik olması ile tercih edilmektedir. Pvc olukların güneş ışınlarından olumsuz etkilenmesi ve soğuk sıcak değişimlerinden kaynaklanan şekil değişimleri ömrü kısalmaktadır.

Eksiz oluklar ile bu sorunlar tamamen ortadan kaldırılmakta ve uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Eksiz oluk sac imalatına özel pres makinaları ile şekillendirilerek yapılır. Eksiz oluk bir bütün olarak çıkartılarak montajı gerçekleştirilir. Uzun ömürlü ve yüksek mukavvemete sahiptir. Güneşten etkilenmez özel renk seçenekleri sayesinde binanızın estetik görünümüne katkı sağlar.

Yağmur oluğu olarak ta bilinen eksiz oluk imalatımız tüm türkiye genelinde bayilerimizle birlikte devam ediyor. Sabrioğulları Çatı Yalıtım Eksiz oluk uygulamları konusunda sektörün öncü firması olarak Kocaeli Çayırova Gebze İzmit ve Bursa başta olmak üzere Marmara bölgesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz..

Eksiz oluk firmamız siz değerli müşterilerimizin seçimleri ve renk talepleri ile belirlenmekte ve özel olarak uygulama yapılacak noktada üretilmektedir. Tamamen eksiz olması ve uzun ömürlü olması ile binalarınızın cephelerine su sızlamaları ve kirlenmeyi önlemektedir. Uv ışınlarına karşı dirençli yanmaz boya ile kaplanmıştır.

Özel üretim olan eksiz oluklar yapılarınızın şık ve uzun ömürlü yağmur oluğuna kavuşmasını sağlar. Plastik oluklar gibi kısa ömürlü değildir. plastik oluklara karşı uzun ömürlülüğü esas alındığında daha ekonomiktir. Gebze eksiz oluk firmamız sizlere en iyi ve en kaliteli boyalar ile boyanmış özel üretim saclardan eksiz şekilde oluklar üretmekte ve montajlamaktadır. Bina cephelerinizin rengi ile uyumlu çalışmalar elde edilir. Gelişen teknoloji ve günümüz mimarisine uygun yapılarınız için Gebze eksiz oluk ve çatı sistemi.

Eksiz oluk sac işlemleri için bizi arayınız..

© 1995 ten Bu Zamana - SABRİOĞULLARI YAPI İZOLASYON VE ÇATI SİSTEMLERİ Resmi Web Sitesi. ™

TASARIM & KODLAMA

Web Tasarım