Çatı Tadilat Onarım

Çatı Tadilat Onarım Yenileme?

Çatı yenileme işlemlerinde firmamız yalıtım sorunları olan çatı için ön bir keşif gerçekleştirmektedir. Çatı tadilatı için su yalıtım problemleri ile birlikte taşıyıcı ve döşeme tahtalarının da oluşmuş deformasyon var ise bunların da yenilenmesi için  tespit ve notlar alınır. Keşif tamamlandıktan sonra yapılması gereken iş planlanarak teklif hazırlanır.  

Teklif hazırlanma süreçleri tamamlandıktan sonra yapılacak olan iş ile alakalı yapı sahibi, site yöneticisi ve ya apartman görevlisi ile anlaşma imzalanarak anlaşma süreci tamamlanır.


ÇATI TADİLATI İŞ PLANLAMASI

Yapının bulunduğu konum ve yapının şekline göre çalışma saatleri, günleri planlanır. Planlama ile birlikte yenileme sürecinde çıkacak moloz konusunda çalışma başlamadan planlayarak moloz uzaklaştırma işlemi için hazırlık yapılır.

Tüm planlama ve çevresel çalışma aksiyonları alındıktan sonra çalışmalara başlanır.

ÇATI İZOLASYON TADİLAT VE YALITIM YENİLEME


Çatı taşıyıcı yapılarında ki problemlerin tespiti üzerine gerekli malzeme tedariki gerçekleştirerek tamir işlemleri yapılır.

Çatı üzerinde bulunan eski kiremit, onduline, membran ve ya sac ile gerçekleştirilmiş yalıtım sökülerek yapıdan uzaklaştırma planlamasına uyularak vinç yardımı ile yapı bahçe yada önüne indirilir. Yapıdan moloz uzaklaştırma işlemi ile yeni yalıtım malzemeleri vinç ile Çatı üzerine aktarımı gerçekleştirilir.

Çatı üzerinde oluşan toz ve benzeri pisliklerden temizlenerek izolasyon yapmaya uygun hale getirilir. Çatı üzerinde döşeme ahşaplarında deformasyon oluşmuş olanları sökülerek yenilenir.

Yalıtım hazırlıkları tamamlanmış olan Çatı üzerinde ilk kat siyah membran (astar) uygulamasına başlanır. Özel profesyonel izolasyon tüpleri ile (izpro) kullanılarak yüksek sıcaklıkta eritilir ve yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. İlk astar kat uygulaması bittikten sonra ikinci kat olan arduvazlı membran uygulamasına başlanır. Arduvazli membran uygulamasında müşterinin seçimine göre Kırmızı, Gri Yeşil ve özel desenli çeşitleri ile son Çatı kaplaması gerçekleştirilir. Son kat uygulamasının izolasyonu güneş vb olumsuz faktörlerden korumak için yapılır.


Yalıtım işlemi bitirildikten sonra müşteriye teslimi gerçekleştirerek firmamız tarafından 5 yıl uygulama ve malzeme garantisi sözleşmesi imzalanır. Çatı üzerinde firmamız bilgisi dahilinde herhangi bir işlem gerçekleştirilmediği sürece yalıtım garantisi verilir.

 

Çatı Tadilat Onarım FİRMASI

SABRİOĞLULLARI YAPI İZOLASYON VE ÇATI SİSTEMLERİ

  • Çayırova da Çatı Tadilat Onarım Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. Hemen Bizimle İletişime Geçip Teklif Alabilirsiniz
  • İzmit'te Çatı Tadilat Onarım Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. Hemen Bizimle İletişime Geçip Teklif Alabilirsiniz
  • Gebze de Çatı Tadilat Onarım Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. Hemen Bizimle İletişime Geçip Teklif Alabilirsiniz
  • Kocaeli de Çatı Tadilat Onarım Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. Hemen Bizimle İletişime Geçip Teklif Alabilirsiniz
  • Bursa da Çatı Tadilat Onarım Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. Hemen Bizimle İletişime Geçip Teklif Alabilirsiniz
  • İstanbul da Çatı Tadilat Onarım Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. Hemen Bizimle İletişime Geçip Teklif Alabilirsiniz

© 1995 ten Bu Zamana - SABRİOĞULLARI YAPI İZOLASYON VE ÇATI SİSTEMLERİ Resmi Web Sitesi. ™

TASARIM & KODLAMA

Web Tasarım