Temel Bohçalama Yalıtımı

Temel Bohçalama Yalıtımı

Temel bohçalama yalıtımı piyasada temel membran yalıtımı olarak da bilinmektedir. Firmamız profesyonel kadrosu ile temel membran yalıtımınızı en iyi şekilde sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı, TÜBİTAK ve bir çok belediye gibi devlet kurumlarında bayındırlık bakanlığının belirtiği şartnamelere göre temel membran yalıtımı zorunlu hale gelmiştir. Temel membran yalıtımlarınızın uygulanması sonrası denetimlerden geçerek onay alınması zorunlu olduğu için profesyonel işçilik yapılması gerekmektedir. Özel sektörde konut alanlarında da temel membran yalıtımının zorunlu hale gelmesi ile müteahhit firmaların yalıtım yapması da zorunlu hale getirilmiştir. Temel membran yalıtımlarınızda iklim şartları ve bölgenizin toprak analizlerine göre uygun malzeme seçimi yapılarak yalıtımınızı sağlayabilirsiniz.

Devamı...
Temel Perde Yalıtımı

Temel Perde Yalıtımı

Firmamız Çayırova yalıtım, Gebze yalıtım ve civarında temel perde yalıtımı konusunda uzman personeliyle hizmet vermektedir. Temel perde yalıtımı uygulamaları çok çeşitli malzeme ve uygulama yöntemine sahiptir. Çimento esaslı tam elastik ürünler ile perde betonunuzun en iyi şekilde yalıtımının sağlanması amaçlanmaktadır. Temel perde yalıtımındaki önemli hususları dikkate alınarak tüm detaylarına kadar izolasyonun bütün aşamalarında profesyonel işçilik yapılması gereken en önemli alanlardır. Perde duvar üzerinde bulunan beton kalıntıları, soğuk derzler, çatlaklar, dij delikleri ve kalıp yağları gibi yalıtıma büyük etki eden unsurları atlamadan yapmak gerekmektedir. Perde beton üzerinde ki tamiratları polimer esaslı tamir harçları ile yapılması tamiratların esneme ve çatlamaları karşılanması sağlanır.

Devamı...
Kuyu Temel Yalıtımı

Kuyu Temel Yalıtımı

Yapı yüklerinin zemine güçlü ve güvenli şekilde zemine yayılmasını sağlayan yapı elamanıdır. Temeller perde duvar, kolon ve taşıyıcı duvar gidi düşey taşıyıcı sistemlerden oluşmaktadır. Kentsel dönüşüm ile birlikte yerden kazanmak adına uygulanan bir yöntemdir. Kuyu temel avantajlarıyla beraber dezavantajlarını da getirmektedir. Su yalıtım açısından problemlerin yoğun olarak yaşanmakta olduğu bu uygulamaya negatif izolasyon uygulaması ile çözüm üretmektedir. Firmamız Çayırova yalıtım, Gebze yalıtım ve civarında kuyu temel izolasyon uygulamasında sizlere profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Devamı...
Poliüretan Köpük Yalıtımı

Poliüretan Köpük Yalıtımı

Firmamız Çayırova yalıtım, Gebze yalıtım ve civarında poliüretan köpük yalıtımında sektörün öncü firması olarak sizlerin tercihi olmaya devam ediyor. İleri teknoloji ürünü olan poliüretan köpük yalıtım kalitesinin ileri boyutlara taşınmasını sağlıyor. Sabrioğulları Yalıtım olarak siz değerli müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle yaşam alanlarınızın tüm noktasında en kaliteli yalıtım olanaklarını sunarak hizmet veriyoruz. Halk dilinde sarı köpük, püskürtme gibi isimlerle bilinen poliüretan köpük uygulaması ile evlerinizde yüksek yalıtım kalitesiyle yaşam konforunuzu yükseltiyoruz. Geniş kullanım alanına sahip olan köpük uygulaması soğuk hava depoları, sinema salonları ve dış cephe yalıtımları gibi bir çok geniş uygulama alanına sahip olması nedeniyle tercih edilmesindeki önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Devamı...
Selüloz Bor Yalıtımı

Selüloz Bor Yalıtımı

Firmamız Çayırova yalıtım, Gebze yalıtım ve civarında selüloz bor yalıtımında sektörün öncü firması olarak sizlerin tercihi olmaya devam ediyor. Bor maddesi ile geliştirilen selüloz yünü katkılı borlu yalıtım inşaat sektöründe ki gelişmeler ile talep artışı yaşarayarak son yıllarda iyi bir trend yakalamış durumdadır. Firmamız bünyesinde yer alan Borklüks markası ile 2008’den bu yana üretici ve uygulamacı olarak hizmet vermekteyiz. Isı ses yangın yalıtım malzemesi olarak piyasada birçok kullanım alanına sahip olan borlu yalıtım müşterilerimizin ekonomik olması nedeniyle tercih sebebi olmaktadır. Amerika da kullanımı başlanan selüloz yünü bor katkılı yalıtım malzemesi atık kâğıt ve gazete gibi hammaddelerin özel işlemlerden geçerek yün haline gelmesi sonucunda elde edilmiştir.

Devamı...
Çatı Membran Yalıtımı

Çatı Membran Yalıtımı

Firmamız Çayırova yalıtım, Gebze yalıtım ve civarında çatı membran yalıtımında sektörün öncü firması olarak sizlerin tercihi olmaya devam ediyor. Çatı membran yalıtımı gelişen teknoloji ile birlikte daha estetik ve daha şık bir görünüm kazanmaya başladı. Çatılarınızdaki gereksiz yüke sebep olan kiremit çatılar zamanla ahşabın ömrünün azalması ve çökmesine neden olmaktaydı. Bitümlü yalıtım teknolojilerindeki gelişmeler çatı yalıtımlarını kolaylaştırdı. Çatı yalıtımlarınızda profesyonel bir hizmet almak için Sabrioğulları Yalıtım olarak uzman personel kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Çatı membran yalıtımlarında dikkat edilmesi ve iklim şartlarının göz önünde bulundurulması ile sizlere yaşadığınız şehrin tüm iklim koşullarına uygun kalite sınıfına sahip membran türünü sizlere önererek yalıtımınızı sağlıyoruz.

Devamı...
Desenli Çatı Membran Yalıtımı

Desenli Çatı Membran Yalıtımı

Çatı membran yalıtımlarınızda birçok desen seçeneğiyle sadece yalıtım değil aynı zamanda binalarınıza estetik bir görünüm kazandırıyoruz. Şıngıl desenli membran, parke desenli membran ve kiremit desenli membran gibi birçok desen seçeneğiyle sizlerin tercihine sunuyoruz. Sabrioğulları Yalıtım olarak uzman kadromuz ile binalarınızın dış cephelerinizin analizi üzerine renk ve desen seçimlerinde sizlere profesyonel bir seçim yapmanızı sağlıyoruz. Çatı yalıtımlarında şıngıl işçiliği ve uygulama alanlarında esnek uygulanma alanına sahip olmaması nedeniyle gün geçtikçe yerini desenli membranlara bırakmaya başlamıştır. Çatı yalıtımlarınızda profesyonel uzman kadromuz ile sizlere sözleşmeli ve garantili uygulamamız ile en iyi hizmeti veriyoruz.

Devamı...
Kiremit Çatı Yalıtımı

Kiremit Çatı Yalıtımı

Sabrioğulları Yalıtım; Çayırova yalıtım, Gebze yalıtım ve civarında kiremit çatı yalıtımında sektörün öncü firması olarak sizlerin tercihi olmaya devam ediyor. Kiremit çatı yalıtımı ile geçmişten günümüze kadar ulaşan eski çağlara dayanan bir yalıtım uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde çatı yalıtımları membran türü yalıtım gereçlerinin gelişmesi ile zamanla uygulayıcı usta ve firmaların azalmasına neden olmuştur. Siz değerli müşterilerimize bir çok yalıtım çeşitliliğimizin yanı sıra kiremit çatı yalıtımı gibi bir çok konuda da hizmet vermekteyiz. Firmamız uzman personel kadrosuyla sizlere en iyi çatı kiremit uygulamasını sağlayarak sizlerin uzun ömürlü bir yapıya sahip olmanızı sağlıyoruz.

Devamı...
Teras Yalıtımı

Teras Yalıtımı

Firmamız Çayırova yalıtım, Gebze yalıtım ve civarında teras yalıtımında sektörün öncü firması olarak sizlerin tercihi olmaya devam ediyor. Polyruea sprey uygulaması ile teras izolasyon ve birçok yalıtım alanında kullanılmaktadır. İleri teknoloji ürünü olan polyruea birçok alanda kullanılmakla beraber teras izolasyonlarında yüksek mukavemet ve elastiğe sahip olması bina oturumlarında ki çatlamalara karşı esnekliği ile karşılayarak izolasyonunuzun uzun ömürlü ve kaliteli olmasını sağlamaktadır. Birçok alanda güçlendirici olarak kullanılan polyruea rulo ve sprey yöntemi ile uygulanır. Yüksek metrajlı işlerde sprey yöntemi ile uygulanması kuruma ve uygulama modülüne karşı sağlıklı bir izolasyon elde edilmesini sağlar. Sabrioğulları Yalıtım olarak siz müşterilerimize ekonomik ve sağlıklı bir yalıtım sağlamak adına sözleşme ve garantili olarak uygulama yapmaktayız.

Devamı...
Asansör Çukuru

Asansör Çukuru

Asansör çukur izolasyonu son dönemde yapılarda asansör ihtiyacının artmasıyla birlikte yalıtım ihtiyacı doğan bölgeler arasında yer almaya başlamıştır. Asansör çukuruna giren suyun zamanla asansör aksamlarını çürütmesiyle asansörün ömrünü kısaltması ile birlikte tehlike oluşturmaktadır. Asansör çukurlarınıza yalıtımlarını profesyonel olarak yapıyor, sözleşme ve garanti ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Yalıtımınızı garanti altına alarak oluşabilecek tüm problemlerden firmamızın koruması altına alınarak sizlere ekstra bir yük ve küflet oluşmasını engelliyoruz. İzolasyon yaptırmadan önce Sabrioğulları Yalıtım’dan fiyat teklifi almayı unutmayınız. Firmamız Çayırova yalıtım, Gebze yalıtım ve civarında asansör çukuru yalıtımında sektörün öncü firması olarak sizlerin tercihi olmaya devam ediyor.

Devamı...