Temel Bohçalama Yalıtımı

Temel bohçalama yalıtımı piyasada temel membran yalıtımı olarak da bilinmektedir. Firmamız profesyonel kadrosu ile temel membran yalıtımınızı en iyi şekilde sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı, TÜBİTAK ve bir çok belediye gibi devlet kurumlarında bayındırlık bakanlığının belirtiği şartnamelere göre temel membran yalıtımı zorunlu hale gelmiştir. Temel membran yalıtımlarınızın uygulanması sonrası denetimlerden geçerek onay alınması zorunlu olduğu için profesyonel işçilik yapılması gerekmektedir. Özel sektörde konut alanlarında da temel membran yalıtımının zorunlu hale gelmesi ile müteahhit firmaların yalıtım yapması da zorunlu hale getirilmiştir. Temel membran yalıtımlarınızda iklim şartları ve bölgenizin toprak analizlerine göre uygun malzeme seçimi yapılarak yalıtımınızı sağlayabilirsiniz. Firmamız Çayırova yalıtım, Gebze yalıtım ve civarında temel membran, temel bohçalama yalıtımında sektörün öncü firması olarak sizlerin tercihi olmaya devam ediyor.

Temel Perde Yalıtımı

Temel perde yalıtımı uygulamaları çok çeşitli malzeme ve uygulama yöntemine sahiptir. Çimento esaslı tam elastik ürünler ile perde betonunuzun en iyi şekilde yalıtımının sağlanması amaçlanmaktadır. Temel perde yalıtımındaki önemli hususları dikkate alınarak tüm detaylarına kadar izolasyonun bütün aşamalarında profesyonel işçilik yapılması gereken en önemli alanlardır. Perde duvar üzerinde bulunan beton kalıntıları, soğuk derzler, çatlaklar, dij delikleri ve kalıp yağları gibi yalıtıma büyük etki eden unsurları atlamadan yapmak gerekmektedir. Perde beton üzerinde ki tamiratları polimer esaslı tamir harçları ile yapılması tamiratların esneme ve çatlamaları karşılanması sağlanır. İzolasyon aşamasına gelen perde beton uzun bir süre yıkanır ve nemlendirir. Çimento esaslı yalıtım ürünü tercih edileceği için beton yüzeyinin nemli olması yalıtım malzemesinin daha iyi bir şekilde yüzeye tutunmasını sağlar. Firmamız Çayırova yalıtım, Gebze yalıtım ve civarında temel perde yalıtımı konusunda uzman personeliyle hizmet vermektedir.

Kuyu Temel Yalıtımı

Yapı yüklerinin zemine güçlü ve güvenli şekilde zemine yayılmasını sağlayan yapı elamanıdır. Temeller perde duvar, kolon ve taşıyıcı duvar gidi düşey taşıyıcı sistemlerden oluşmaktadır. Kentsel dönüşüm ile birlikte yerden kazanmak adına uygulanan bir yöntemdir. Kuyu temel avantajlarıyla beraber dezavantajlarını da getirmektedir. Su yalıtım açısından problemlerin yoğun olarak yaşanmakta olduğu bu uygulamaya negatif izolasyon uygulaması ile çözüm üretmektedir. Firmamız Çayırova yalıtım, Gebze yalıtım ve civarında kuyu temel izolasyon uygulamasında sizlere profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz.